Przejdź do ofert

TV Planner

Zapoznaj się z Klauzula informacyjna

Dofinansowanie do wypoczynku

Zniżki na firmowe produkty

Karty przedpłacone

Logo Dom Mediowy Sigma Bis
Profil Sigma Bis na LinkedIn

Planujesz, prezentujesz i optymalizujesz media plany, a żaden post-buy nie jest Ci straszny? Dołącz do domu mediowego Sigma BIS jako TV Planner i planuj wspólnie z nami kampanie telewizyjne.

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie kampanii reklamowych w telewizji (planowanie, prowadzenie, zakup, optymalizacja i rozliczanie)

  • Monitorowanie i kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych KPI

  • Kalkulacja ofert

  • Przygotowywanie i prezentowanie rekomendacji dla klienta

  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz konkurencji, konsumpcji mediów i innych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii telewizyjnych w domu mediowym
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Advantage i K2
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów mediowych
  • Zdolności analizy danych, wnioskowania
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek i współpracę,

  • Możliwość pracy z ekspertami z rożnych dziedzin

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Wybrane benefity

Prywatna opieka medyczna

Karta
MultiSport

Ubezpieczenie na życie w PZU

Kwartalny system premiowy

Zainteresowany?

Sprawdź co u nas słychać na:

Linkedin Sigma Bis