Przejdź do ofert

Senior Media Planner

Zapoznaj się z Klauzula informacyjna

Logo Dom Mediowy Sigma Bis
Profil Sigma Bis na LinkedIn

Masz już doświadczenie w planowaniu mediów offline i online, a teraz szukasz nowych wyzwań i stabilnego zatrudnienia w firmie, która dynamicznie się rozwija? Dołącz do nas jako Senior Media Planner i planuj kampanie dla największych polskich marek na rynku.

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie kampanii reklamowych offline i online (planowanie, wdrożenie, optymalizacja i rozliczanie finansowe prowadzonych projektów)

  • Monitorowanie i kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych KPI

  • Przygotowanie rekomendacji i ofert dla klienta

  • Stały kontakt i współpraca z klientem i z dostawcami mediów

  • Współudział w tworzeniu strategii rocznych dla klienta

  • Przygotowywanie analiz konkurencji, konsumpcji mediów i innych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi

  • Przygotowywanie raportów post-buy z kampanii online (w narzędziu DCM)

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów offline i online

  • Doświadczenie w pracy na narzędziach do planowania i analizowania kampanii

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów mediowych

  • Zdolności analizy danych, wnioskowania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży i dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Wybrane benefity

Prywatna opieka medyczna

Karta
MultiSport

Ubezpieczenie na życie w PZU

Kwartalny system premiowy

Dofinansowanie do wypoczynku

Zniżki na firmowe produkty

Karty przedpłacone

Zainteresowany?

Sprawdź co u nas słychać na:

Linkedin Sigma Bis