Ikona Sigma Bis biała

kontakt@omediagroup.pl
00-085 Warszawa
ul. Bielańska 12

Copyright © 2021 Sigma BIS S.A.

Linkedin Sigma Bis

Sprawdź co u nas słychać na:

Imię i nazwisko
Adres email
Wiadomość
Dodaj plik (CV, portfolio)
Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sigma Bis S.A., z siedzibą w: 00-876 Warszawa, przy ul. Bielańska 12 moich danych osobowych zgromadzonych w dokumentach aplikacyjnych (tj. formularz aplikacyjny, CV i list motywacyjny) dla celów przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.

Zgoda na inne rekrutacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sigma Bis. S.A. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYŚLIJ APLIKACJĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Wypełnij wszystkie wymagane pola
Zainteresowany?
Skorzystaj z formularza

Kwartalny system premiowy

Ubezpieczenie na życie w PZU

Karta
MultiSport

Prywatna opieka medyczna w LuxMed

Wybrane benefity
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży i dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Oferujemy
  • Doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów offline i online
  • Doświadczenie w pracy na narzędziach do planowania i analizowania kampanii

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów mediowych

  • Zdolności analizy danych, wnioskowania

Nasze oczekiwania
  • Koordynowanie kampanii reklamowych offline i online (planowanie, wdrożenie, optymalizacja i rozliczanie finansowe prowadzonych projektów)

  • Monitorowanie i kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych KPI

  • Przygotowanie rekomendacji i ofert dla klienta

  • Stały kontakt i współpraca z klientem i z dostawcami mediów

  • Współudział w tworzeniu strategii rocznych dla klienta

  • Przygotowywanie analiz konkurencji, konsumpcji mediów i innych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi

  • Przygotowywanie raportów post-buy z kampanii online (w narzędziu DCM)

Zakres obowiązków

Planujesz, prezentujesz i optymalizujesz media plany, a żaden post-buy nie jest Ci straszny? Dołącz do domu mediowego Sigma Bis jako Media Planner i planuj wspólnie z nami kampanie offline i online.

Media Planner

Przejdź do ofert

Profil Sigma Bis na LinkedIn
Logo Dom Mediowy Sigma Bis