Ikona Sigma Bis biała

kontakt@omediagroup.pl
00-085 Warszawa
ul. Bielańska 12

Copyright © 2021 Sigma BIS S.A.

Linkedin Sigma Bis

Sprawdź co u nas słychać na:

Imię i nazwisko
Adres email
Wiadomość
Dodaj plik (CV, portfolio)
Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sigma Bis S.A., z siedzibą w: 00-876 Warszawa, przy ul. Bielańska 12 moich danych osobowych zgromadzonych w dokumentach aplikacyjnych (tj. formularz aplikacyjny, CV i list motywacyjny) dla celów przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.

Zgoda inne rekrutacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sigma Bis. S.A. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYŚLIJ APLIKACJĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Wypełnij wszystkie wymagane pola
Zainteresowany?
Skorzystaj z formularza

Kwartalny system premiowy

Ubezpieczenie na życie w PZU

Karta
MultiSport

Prywatna opieka medyczna w LuxMed

Wybrane benefity
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży i dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Oferujemy
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość rynku mediów i aktualnych trendów

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii mediowych

  • Znajomość narzędzi do planowania i analizowania kampanii reklamowych

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność koordynowania pracy podległego zespołu oraz dbania o rozwój

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i umiejętności negocjacyjne

  • Zdolności analizy danych, wnioskowania i przygotowywania rekomendacji

Nasze oczekiwania
  • Wdrażanie strategicznych kierunków rozwoju komunikacji zgodnie z trendami rynkowymi i celami biznesowymi klienta.

  • Odpowiedzialność za koordynacje wszystkich projektów mediowych dedykowanego klienta.

  • Nadzorowanie realizacji zdefiniowanych KPI biznesowych klienta.

  • Nadzorowanie procesów przygotowania strategii komunikacji dla klienta.

  • Odpowiedzialność za poprawne i terminowe planowanie kampanii reklamowych we wszystkich kanałach komunikacji w podległym zespole.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe zlecanie kampanii w mediach zgodnie z zatwierdzonymi przez klienta dokumentami, warunkami zakupowymi Agencji.

  • Nadzorowanie terminowości raportowania wyników kampanii klienta pod zdefiniowane KPI biznesowe w zakresie wszystkich kanałów komunikacji

  • Zarządzanie i odpowiedzialność za rozwój zespołu

Zakres obowiązków

Jesteś prawdziwym wyjadaczem jeśli chodzi o planowanie kampanii reklamowych i tworzenie strategii mediowych? Chcesz koordynować zespołem specjalistów i dzielić się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem? Dołącz do Sigma Bis jako Media Manager i  zadbaj z nami o KPI naszych klientów.

Media Manager

Przejdź do ofert

Oferty pracy Sigma Bis
Profil Sigma Bis na LinkedIn
Logo Dom Mediowy Sigma Bis