Ikonka domu mediowego Sigma Bis S.A. biała

Sigma Bis S.A.

kontakt@sigma-media.pl
+ 48 669-252-230

00-085 Warszawa
ul. Bielańska 12

Copyright © 2021 Sigma BIS S.A.

Linkedin Sigma Bis

Sprawdź co u nas słychać na:

Imię i nazwisko
Adres email
Wiadomość
Dodaj plik (CV, portfolio)
Zgoda na udział w rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sigma Bis S.A., z siedzibą w: 00-876 Warszawa, przy ul. Bielańska 12 moich danych osobowych zgromadzonych w dokumentach aplikacyjnych (tj. formularz aplikacyjny, CV i list motywacyjny) dla celów przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.

Zgoda na udział w innych rekrutacjach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sigma Bis S.A. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYŚLIJ APLIKACJĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Wypełnij wszystkie wymagane pola
Zainteresowany?
Skorzystaj z formularza

Kwartalny system premiowy

Ubezpieczenie na życie w PZU

Karta
MultiSport

Prywatna opieka medyczna w LuxMed

Wybrane benefity
  • Umowę o pracę (pełny etat)

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek i współpracę

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Oferujemy
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

  • Bardzo dobra znajomość Excel

  • Zdolności analizy danych i wnioskowania

  • Chęć rozwoju i nauki w obszarze planowania mediów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Nasze oczekiwania
  • Aktywne wsparcie w koordynowaniu kampanii reklamowych offline i online (planowanie, prowadzenie, optymalizacja i rozliczanie)

  • Monitorowanie i kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych KPI

  • Kalkulacja ofert

  • Współudział w przygotowywaniu i prezentowaniu rekomendacji dla klienta

  • Wsparcie w przygotowaniu analiz konkurencji, konsumpcji mediów i innych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi

Zakres obowiązków

Chcesz wejść do branży mediowe, a nie brakuje Ci zaangażowania, komunikatywności i chęci do nauki? Dołącz do zespołu Sigma Bis jako Media Assistant i wspieraj nasz dział planowania mediów w przygotowaniu i rozliczeniu kampanii reklamowych dla naszych klientów.

Media Assistant

Przejdź do ofert

Profil Sigma Bis na LinkedIn
Logo Dom Mediowy Sigma Bis