Logo Dom Mediowy Sigma Bis
Profil Sigma Bis na LinkedIn

Przejdź do ofert

Junior Media Planner

Dopiero zaczynasz budować swoje doświadczenie zawodowe, a nie brakuje Ci zaangażowania, komunikatywności i chęci do nauki? Dołącz do zespołu Sigma BIS jako Junior Media Planner i planuj kampanie dla największych pod czujnym okiem doświadczonych kolegów.

Zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie w koordynowaniu kampanii reklamowych offline i online (planowanie, prowadzenie, optymalizacja i rozliczanie)

  • Monitorowanie i kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych KPI

  • Kalkulacja ofert

  • Kontakt i współpraca z klientem

  • Współudział w przygotowywaniu i prezentowaniu rekomendacji dla klienta

  • Wsparcie w przygotowywanie analiz konkurencji, konsumpcji mediów i innych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi

Nasze oczekiwania

  • Kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w domu mediowym (agencji mediowej) na podobnym stanowisku

  • Chęć rozwoju i nauki w obszarze planowania mediów

  • Znajomość narzędzi do planowania i analizowania kampanii będzie dodatkowym atutem

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Zdolności analizy danych, wnioskowania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży i dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Wybrane benefity

Prywatna opieka medyczna

Karta
MultiSport

Ubezpieczenie na życie w PZU

Kwartalny system premiowy

Dofinansowanie do wypoczynku

Zniżki na firmowe produkty

Karty przedpłacone

Zainteresowany?

Zapoznaj się z Klauzula informacyjna

Sprawdź co u nas słychać na:

Linkedin Sigma Bis