Ikonka domu mediowego Sigma Bis S.A. biała

kontakt@omediagroup.pl
00-085 Warszawa
ul. Bielańska 12

Copyright © 2021 Sigma BIS S.A.

Linkedin Sigma Bis

Sprawdź co u nas słychać na:

Imię i nazwisko
Adres email
Wiadomość
Dodaj plik (CV, portfolio)
Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sigma Bis S.A., z siedzibą w: 00-876 Warszawa, przy ul. Bielańska 12 moich danych osobowych zgromadzonych w dokumentach aplikacyjnych (tj. formularz aplikacyjny, CV i list motywacyjny) dla celów przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.

Zgoda na inne rekrutacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sigma Bis. S.A. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYŚLIJ APLIKACJĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Wypełnij wszystkie wymagane pola
Zainteresowany?
Skorzystaj z formularza

Kwartalny system premiowy

Ubezpieczenie na życie w PZU

Karta
MultiSport

Prywatna opieka medyczna w LuxMed

Wybrane benefity
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się domu mediowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem i dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach

Oferujemy
  • Umiejętność montażu

  • Znajomość Google Web Designer

Mile widziane
  • Bardzo dobrze znasz oprogramowania z pakietu Adobe Creative Cloud: Photoshop i Illustrator

  • Podstawowa znajomość Adobe After Effects, Premiere Pro oraz Audition

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania partnerskich relacje ze współpracownikami

  • Zdolności organizowania pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i przy dynamicznie zmieniających się priorytetach

Nasze oczekiwania
  • Projektowanie grafiki pod digital (głównie Social Media)

  • Reformat bannerów, tworzenie mailingów oraz Landing Page’y na bazie Key Visual

  • Sporadyczne przygotowywanie Key Visual

  • Tworzenie prostych animacji

Zakres obowiązków

Szukasz firmy, w której będziesz mógł liczyć na stabilne zatrudnienia, a Photoshop i Illustrator nie mają przed Tobą tajemnic? Dołącz do Sigma Bis jako Digital Graphic.

Digital Graphic

Przejdź do ofert

Profil Sigma Bis na LinkedIn
Logo Dom Mediowy Sigma Bis