Ikonka domu mediowego Sigma Bis S.A. biała

kontakt@omediagroup.pl
00-085 Warszawa
ul. Bielańska 12

Copyright © 2021 Sigma BIS S.A.

Linkedin Sigma Bis

Sprawdź co u nas słychać na:

Imię i nazwisko
Adres email
Wiadomość
Dodaj plik (CV, portfolio)
Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sigma Bis S.A., z siedzibą w: 00-876 Warszawa, przy ul. Bielańska 12 moich danych osobowych zgromadzonych w dokumentach aplikacyjnych (tj. formularz aplikacyjny, CV i list motywacyjny) dla celów przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.

Zgoda na inne rekrutacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sigma Bis. S.A. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYŚLIJ APLIKACJĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Wypełnij wszystkie wymagane pola
Zainteresowany?
Skorzystaj z formularza

Kwartalny system premiowy

Ubezpieczenie na życie w PZU

Karta
MultiSport

Prywatna opieka medyczna w LuxMed

Wybrane benefity
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród oraz stabilne zatrudnienie

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenia na życie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek i współpracę

  • Realny wpływ na tworzenie standardów administracji spółki

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień

  • Pracę w trybie hybrydowym

Oferujemy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność oraz umiejętność planowania

  • Pozytywne nastawienie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywna postawa, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta

Nasze oczekiwania
  • Administrowanie obiegiem dokumentów (wprowadzanie do ewidencji w systemach, skanowanie dokumentów, archiwizowanie, porządkowanie)

  • Realizacja bieżących zadań biurowo – administracyjnych

  • Administrowanie korespondencją firmową (odbieranie, nadawanie poczty, współpraca z firmami kurierskimi)

  • Dbanie o wygląd biura, współpraca z administracją budynku

  • Realizacja zamówień biurowych i innych materiałów niezbędnych do pracy

  • Obsługa firmowej skrzynki mailowej, nadzór nad kalendarzem rezerwacji sal

  • Organizowanie spotkań firmowych i podróży służbowych

  • Wsparcie w obsłudze floty samochodowej

Zakres obowiązków

Zawsze wiesz co, gdzie, kiedy i dlaczego? Dobrze odnajdujesz się w gąszczu dokumentów, spotkań oraz spraw organizacyjnych? To znaczy, że czekamy na Twoje CV. Dołącz do zespołu Sigma Bis jako Asystent/ka ds. Administracyjnych.

Asystent/ka ds. Administracji

Przejdź do ofert

Profil Sigma Bis na LinkedIn
Logo Dom Mediowy Sigma Bis